Facility management

Komplex prostředí – flexibilní řešení Facilities Management
S neustále se měnícím správu budov průmyslu, je důležité, že partner si zvolíte, je připraven na tuto výzvu. Jako první pětce pro zabezpečení a správu zařízení společnosti G4S Facilities Management zlepšuje životy milionů lidí v celé Velké Británii, Irsku a na Normanských ostrovů, a to vytvořením produktivní, bezpečné a hladké pracovní prostředí. Pro vás, naše řešení jsou flexibilní, bezpečné, účinné a především efektivní z hlediska nákladů.
Ať už hledáte pro jednu osobu, svázaný nebo řešení pro správu celkové zařízení, budeme mít čas na pochopení svých potřeb. Budeme spravovat svůj účet u čestný a otevřený přístup, a to jak finančně, tak ve způsobu komunikace s vámi a vašimi zaměstnanci.
Práce v náročných prostředích
V G4S jsme zvyklí pracovat v kritických a bezpečné prostředí. Naše zkušenosti v odvětvích, jako obrany, věznic, soudy a nemocnice je na špičkové úrovni. Tato odbornost také ujišťuje své klienty do vzdělávání, bankovnictví a utilit, kde vítají naši zvláštní bdělost, když údržbu a provoz své budovy.
Komplexní nabídka řešení
Od základů, jako je dobré čištění na high-street stylu stravování, kancelářské služby a speciální elektrické a mechanické údržbě, naši zkušení pracovníci vám umožní relaxovat a soustředit se na podstatu svého podnikání. Máme také specializované týmy projektového řízení na podporu výstavby, kancelářských pohyby a energie a řízení uhlíku, stejně jako speciální zdroj s cílem zajistit bezpečnost a kontrolu kvality.